+380673870816 +380673870816

Сім’я Реутів. Приховані факти про нерухомість (ВІДЕО)

Кажуть, що з ними вчинили не морально, а самі повелися не по совісті зі слабшими - таке стверджують мешканці одразу кількох сіл Верхівської сільради Рівненського району про сім'ю Реутів. Нагадаємо, минулого тижня державна виконавча служба за рішенням суду вивезла речі цієї сім'ї з приміщення пожежного депо Рівненського льонокомбінату, де вони раніше проживали. Реути звернулися за допомогою до депутатів міської ради та журналістів, наголошували, що їм ніде жити. Однак односельці цієї сім'ї розповіли іншу історію.  

Це районний територіальний центр соцобслуговування у селі Дядьковичі. Тут уже майже два роки перебуває 77-річна Олена Бицюк, жителька села Пересопниця. Сюди її привезли племінник із дружиною - Анатолій та Ніна Реути. Люди в селі кажуть: перед тим бабця переписала на племінника свою хату. 

Євгенія Кравчук, молодша сестра Рівненського районного терцентру, депутат Верхівської сільради:

- До нас в територіальний центр її привезла дружина Реута - Ніна. Вони її відвідують «раз на указ» , якщо чесно сказати. Ми ведемо журнал відвідувань, де вписуємо навіть хвилини, скільки людина відвідує. Останній раз вони були 27.04.

Мешканці села та працівники сільради запевняють: спадок бабуся планувала лишити іншій племінниці, у якої інвалідність і троє діток. Тим паче, що у племінника Анатолія Реута є ще два будинки на території Верхівської сільради - батьківський у селі Макотерти, де доживає віку його матір та ось ця новобудова у селі Шостаків.

Володимир Антонюк, заступник Верхівського сільського голови:

- Можливо він вже закінчив його введення в експлуатацію, можливо з якихось причин ще не вводить його, можливо благоустрою нема біля будинку достатнього,оскільки зараз вимагається повністю перед введенням житла в експлуатацію, щоб все було виконано. Ну,  якась причина є. Будинок є в Шостакові і  є на нього зареєстрований.

Селяни дивуються обставинам, за яких бабця переписала спадок саме на Анатолія Реута. Мовляв, ні допомоги від нього не мала, ні тепер її на старості років не доглянув - переклав усе на державу.

Василь Жарський, мешканець села:

- Вона їхала туди підлікуватись. Спочатку забрали її в лікарню, а потім кажуть, що вона наче заповіт оформила.  Вона казала: «Я Лєнці хочу, Лєнці хату». Це іншій племінниці. Я не чув, щоб вона хотіла на Реута переписати. І це можуть підвердити.

Це той самий будинок Олени Бицюк у Пересопниці, чимала ділянка межує зі славнозвісним музеєм. А є ще й пай - приблизно два з половиною гектари. Про те, що за заповітом усе це належатиме Анатолію Реуту, хоч і неофіційно, підтверджує і секретар сільради, яка завіряла заповіт.

У сільраді кажуть: сама Олена Бицюк заповіт уже не змінить, адже є неповносправною. Та переконують: друга племінниця - Олена - зможе його оскаржити. Однак селяни певні: жінка не робитиме цього, бо надто хвора, а до того ж боїться Анатолія Реута.

Люфт:

- Може бояться цього Реута?

- А чому його бояться?

- Не знаю. Кажуть, що він конфліктний чоловік.

І мешканці, і навіть депутати Верхівської сільради  запевняють: Реути обділили жінку-інваліда з трьома дітьми.

Василь Жарський, мешканець села:

- В чому полягає мораль? Давайте  будемо теж так робити. Якщо вже дожили старості, всіх відправимо в будинок пристарілих і все! Взагалі треба для депутатів, щоб прийняли закон такий, якщо не доглядають батька чи матір, бабусю – на державу хату і хай держава опікується, нехай хоронить. Все! Або забрати бабусю. Маєш ти три хати? В нього хата там така побудована в Шостакові, батьківська хата лишилась. Чоловіче, що тобі треба? Ти ще «позарився» на ті дитячі сльози і мозолі? Ці дітки приїздили сюди.

Самі Реути усе заперечують. Ніна Реут від спілкування відмовилася, коротко кинувши у слухавку, що все це неправда. Тим часом люди в селі сподіваються, що після розголосу знайдеться кому вступитися і за бабусю Олену,  і за її знедолену тезку- племінницю.

Схожі статті