На Рівненщині запалили свічку миру та добра

На Рівненщині запалили свічку миру та добра

Учні однієї із шкіл міста Дубно запалили свічку миру та добра під час родинного свята. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Під час заходу «Дорогою доброти і дружби» вихованці навчального закладу з батьками та класним керівником співали пісні на тему добра та миру в Україні. А також присутні декламували вірші, розігрували сценки на тему учнівських буднів і танцювали. Після чого вихованці закладу подарували своїм батькам малюнки-аплікації на тему миру та добра. 

«Ми започаткували гарну традицію у нашому закладі. Такі свята будемо проводити й надалі. Ми хотіли об’єднати усі родини класу в одну сім’ю. Надіюся нам це вдалося», - розповіла класний керівник 2-А класу навчального закладу Людмила Вакулінська.

Наприкінці свята діти з батьками заспівали пісню «Україна в нас одна». Ідея об’єднання наразі дуже актуальна для усіх українців. Ми повинні об’єднатися усією країною задля збереження у ній миру і добра, задля мирного майбутнього наших дітей», - підкреслила директор навчального закладу Тетяна Сириця.

Переглядів: 891
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту