Жителі Рівненщини у деяких селах на 50% менше платитимуть за воду

Жителі Рівненщини у деяких селах на 50% менше платитимуть за воду

Мова про жителів сіл Подоляни, Мнишин та Воскодави Гощанського району та Новомильськ, Мар'янівка, Копитків Здолбунівського району Рівненської області. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

До першого липня 2014 року жителі цих населених пунктів отримували 100% знижку та не сплачували за послуги водопостачання, а з прийняттям постанови Нацкомісії  місячне нарахування плати на одну особу з липня місяця мало складати на питні потреби від 9,21 до 27,62 грн.

Громада сіл одразу ж відреагувала на нові платіжні  зобов’язання, в результаті головою Рівненської облради було створено комісію з питань вивчення можливості надання пільг цим громадянам. 

За підсумками її  робити повністю знято норми на полив прибудинкових територій,  на худобу та миття автомобіля а також на 50% зменшено норма споживання води для питних та санітарних потреб. Місячне нарахування плати у цих селах на одну особу тепер складає від 4,60грн./місяць до 13,81 грн./місяць залежно від ступеня благоустрою.

Крім того, як проінформували у РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал», наразі споживачі надають дані про кількість зареєстрованих осіб, й після повного оновлення інформації будуть проведені відповідні коригування здійснених нарахувань з липня 2014 року. Їх результат жителі вищезгаданих сіл мають побачити в квитанціях у листопаді місяці.  

Довідково:  Села Подоляни, Мнишин та Воскодави Гощанського району та Новомильськ, Мар'янівка, Копитків Здолбунівського району знаходяться у зоні депресивної лійки.

Переглядів: 1154
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту