Не з порожніми руками освітяни Рівненщини повернулися з Міжнародного форуму-презентації «Іноватика в сучасній освіті» (ВІДЕО)

Не з порожніми руками освітяни Рівненщини повернулися з Міжнародного форуму-презентації  «Іноватика в сучасній освіті» (ВІДЕО)

Не з порожніми руками освітяни краю нещодавно повернулися з Міжнародного форуму-презентації  під назвою «Іноватика в сучасній освіті». Серед 560 навчальних закладів України та зарубіжжя освітні заклади Рівненщини здобули чимало перемог. 

Диплом I-го ступеня на Міжнародному форумі-презентації  під назво «Іноватика в сучасній освіті» вибороли представники Клеванської спеціальної школи-інтернату, де  нещодавно створили Центр супроводу інклюзивної освіти.

Євгенія Фалко, директор КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»:

- В нас працює консультативний пункт для дітей, що мають вади зору. Ми надаємо допомогу психологічну і корекційну для тих сімей, що мають дітей з вадами зору і навчаються в домашніх умовах. Дітки, які навчаються на індивідуальній  формі, до нас часто звертаються вчителі, вихователі, яким ми надаємо те, що вони просять.

На міжнародному форумі були прдставлені інноваційні  розробки освітніх закладів чи не з усіх куточків України, а також Польщі, США, Австрії та Словаччини. Як розповів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА, наші освітяни змогли гідно себе зарекомендувати не лише на загальнодержавному рівні, але й на рівних конкурувати з закордонними навчальними закладами.

Григорій Таргонський, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА:

- Ми побачили у переможцях і у номінаціях величезну кількість представників з Рівненщини. Ми можемо пишатися такими результатами, адже на фоні України такі результати є гідними. Роботу наших освітян оцінило висококваліфіковане журі, яке здійснювало оцінку тих інновацій і розробок, які були представлені на цій виставці.

Педагоги  краю подякувавши за нагороди запевнили, що всеукраїнське і світове визнання їх інноваційних підходів до освіти це чудовий стимул, аби наступного року привезти ще більше перемог. 

Переглядів: 1001
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту