На чемпіонаті Аматорської баскетбольної ліги команда МЕГУ здолала БК «Водник» (ВІДЕО)

На чемпіонаті Аматорської баскетбольної ліги команда МЕГУ здолала БК «Водник» (ВІДЕО)

На Рівненщині триває 12 Чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги. Цьогоріч звання кращого між собою будуть розігрувати 9 команд із Рівного, Сарн, Нетішина та Луцька. 

Цьогоріч Чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги  зазнав метаморфоз. Зокрема змінився формат проведення. Відтак 9 команд із Рівного, Сарн, Нетішина та Луцька змагатимуться за першість  у трьох групах -  «Центр», «Північ» та «Південь».  Гості із Волині участь у АБЛ беруть вже не вперше. Нині ж приїхали у молодіжному складі, аби навчитися перемагати. 

Сергій Смітюх, тренер БК «Волиньбаскет»:

- Наша команда вже не вперше бере участь. Ми раніше виступали ветеранською командою, а останніх два сезони – юнацькою, гравцями, які в основну команду не потрапляють і ми, аби вони мали ігрову практику, їздимо на аматорську баскетбольну лігу в Рівне.

Нині на баскетбольному майданчику до гри у рамках Чемпіонату АБЛ готуються дві університетські команди – МЕГУ та НУВГП. Кожна вірить у свою перемогу. 

Валерій Пантюх, капітан БК «Водник»:

- Досить серйозно підготувалися і наша мета - тільки перемогти в матчі і це весь настрой на матч.

Вадим Коваль, тренер БК «Магнат МЕГУ»:

- На даний момент команда МЕГУ досить таки впевнено грає. Ми з трьох ігор виграли дві, одну програли. 

Тривалий час баскетбольна команда МЕГУ участь в аматорській лізі не брала. Нині із появою нового тренера вирішила спробувати свої сили знову. В університеті цьому всіляко сприяють.

Віталій Дем’янчук, проректор МЕГУ:

- Університет завжди розвиває і популяризує спорт. Для цього в університеті існує спортивно-оздоровчий комплекс, де займаються спортом з усіх наших факультетів. Хочу зазначити те, що найбільше наших спортсменів області навчається саме в нашому університеті.

Лідія Завадська, декан факультету ЗФКС МЕГУ:

- Те, що наш ВНЗ займає лідируючі позиції з майже усіх видів спорту ми вже звикли. Зараз в нас з’явився новий працівник  - викладач Вадим Коваль, який був нашим випускником, грав у команді «Пульсар». І  зараз ми покладаємо на нього великі надії, що у МЕГУ знову з’явиться супер команда, яка буде вигравати студентський баскетбол.

Надії університету Вадим Коваль виправдав. Баскетбольна команда «Магнат МЕГУ» обіграли БК «Водник» на 15 очок.

Переглядів: 1205
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту