У рівненському дитсадку №45 малеча співами і танцями відзначила свято осені (ВІДЕО)

У  рівненському дитсадку №45 малеча співами і танцями відзначила свято осені (ВІДЕО)

Свято осені сьогодні завітало до найменших малюків  дитячого садочку №45. Ранок хлопчики та дівчатка зустріли із хорошим настроєм та  піснею. У цей день дітки зустрічають осінь та вчаться радіти порам року. Допомагають їм у цьому батьки та вихователі. 

Рівненський дитячий садочок №45 – це дошкільний навчальний заклад гуманітарного напрямку.  Функціонує тут 11 груп. Малеча опановує  майстерність хореографії,  вчить англійську та вдосконалює свою рідну, солов’їну українську мову. 

Тетяна Панасюк, завідувачка Рівненського ДНЗ №45 «Пролісок»:

- В першу чергу,  ми основним завданням ставимо, щоб дітки були здоровими. Виховуємо, щоб дітки були фізично, розумово розвинуті і спрямовуємо свою роботу, щоб дітки вивчали рідну мову, рідний край. Стараємося так, щоб наші діти, коли йдуть в школу, то щоб вони добре підготовлені були.

Для більшості малюків сьогодні  це перший святковий  ранок у садочку.  Попри це вони почуваються впевненими  та відкритими. В цей день своїми найгучнішими оплесками їх підтримують батьки і радіють кожному здобутку своєї малечі.

Катерина Ярова, мама:

- Наші дітки молодці. Для нашого Артемчика це вже друге свято. Важливо, що керівництво і вихователі  влаштовують такі свята. Дітки пізнають кожну пору року. Ми дякуємо, що діток так підготували.

Попереду у малюків святковий новорічний ранок. Баритись не будуть  і  до нього готуватись розпочнуть вже скоро. 

Переглядів: 2489
Коментарі
19:44 26.10.2014
Вадим
А де можна знайти відео, наших малюків
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту