До МЕГУ завітали представники ЗМІ майже з усієї України (ВІДЕО)

До МЕГУ завітали представники ЗМІ майже з усієї України (ВІДЕО)

У стінах вишу відбулось засідання науково-методичної комісії з журналістики та інформації при Міністерстві освіти і науки України.  

Поважних гостей університету зустрічали з хлібом та сіллю. Загалом прибуло 34 членів науково-методичної комісії.  Проректор Національного авіаційного університету Ярослав Козачок розповідає, що такі засідання проводять часто.

Ярослав Козачок, член комісії, проректор Національного авіаційного університету: 

- Ми збираємося 2-3 рази на рік таким складом. І відвідуємо вищі навчальні заклади України, де готують фахівців-журналістів. Сьогодні ми у Рівному. Враження чудові, люди прекрасні, заклад дуже хороший, перспективний. 

Декан факультету журналістики говорить, що це велика честь приймати у себе таку делегацію. 

Ольга Мітчук, декан факультету журналістики:

- Нашому університету випала велика честь, тому що в цю комісію входять доктори наук із журналістики, які очолюють кафедри, які очолюють факультети, які очолюють інститути, які діляться досвідом, які в свою чергу переймають досвід у нас, які приймають багато законотворчих проектів.  

Комісія займається аналізом змісту журналістської освіти та впровадженням тих чи інших документів, які регулюють її систему.  На засіданні обговорили ряд важливих питань. 

Володимир Різун, голова комісії:

- Ми будемо обговорювати доцільність переходу з 4 років на три роки бакалаврату. Є такі пропозиції  у законі про вищу освіту. І ряд інших питань. Ми розглядаємо й аналізуємо ті навчально-методичні матеріали, які університети готують.

Засідання науково-методичної комісії з журналістики та інформації проходило дві години у закритій формі.  

Переглядів: 741
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту