Рівненський сміттєпереробний завод серед кращих промислових споруд в Україні (ВІДЕО)

Рівненський сміттєпереробний завод  серед кращих промислових споруд в Україні (ВІДЕО)

Нагороду у номінації «Промислові підприємства та об’єкти промислового призначення» за будівництво заводу з переробки побутових відходів отримало підприємство «УКРЕКО-ІНДАСТРІ», яке є співзасновником заводу. Вручив відзнаку Віце-прем’єр міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимир Гройсман. 

Рівненський сміттєпереробний завод відкрили влітку минулого  року. Зміни до законодавства, які вступили в дію у жовтні 2012, поставили під загрозу його роботу. Тому у грудні 2013 року завод зупинився, а переговори щодо відновлення його роботи тривають і досі. Попри це держава визнає його як чи не найкращу промислову споруду, збудовану  в Україні. Сміттєпереробний завод отримав нагороду у номінації «Промислові підприємства та об’єкти промислового призначення».

Святослав Євтушенко, генеральний директор «УКРЕКО-ІНДАСТРІ»:

- Нам дуже приємно, що наш сміттєпереробний завод переміг у конкурсі найкраща споруда, яка була збудована у 2014 році. Проте, краще, аби прийняли закон, який дозволив би нашому сміттєпереробному заводу  працювати.  Я думаю, що тільки в нашій країні, якщо є ямка на дорозі, то ставлять знак, що ямка на дорозі, замість того, щоб відремонтувати її.

Ситуацію, що склалася, можна вирішити двома шляхами: скасувати Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання у сфері комунальних послуг». Це прибере норму визначену цим законом про монопольний статус об’єктів з переробки відходів. Або ж для відновлення роботи потрібно внести зміни у Закон України «Про ліцензування окремих видів господарської діяльності». На заводі сподіваються, що чиновники до них все ж прислухаються і окрім отаких от заохочень, нададуть змогу нормально працювати. 

Переглядів: 1247
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту