+380673870816 +380673870816

У Рівному пройшов 4 етап рейтингового чемпіонату із спортивного боулінгу

Днями у боулінг-клубі "Хутір" пройшов 4 етап рейтингового чемпіонату Рівного із спортивного боулінгу під егідою Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу. В ньому брали участь як професійні боулери так і аматори.

Рейтинговий чемпіонат 2011-2012 року зі спортивного боулінгу проходить у 10 етапів. Хоча ці змагання місцеві, проте беруть у них участь гравці не лише з обласного центру. Так, у четвертому етапі свою майстерність показали 29 гравців. З них 18 рівнян та 11 учасників із Луцька, Тернополя, Львова та Хмельницького. Його організатор Валерій Якимчук розповів, що у наступному році свої сили у професійному змаганні зможуть спробувати і школярі.

Валерій Якимчук, директор боулінг-клубу "Хутір", тренер ФСБУ:

- Із січня в нас буде стартувати юніор-ліга. Вона проходитиме під егідою Рівненської федерації боулінгу. Проходити для наших школярів вона буде безкоштовно. Вікова категорія від 10 до 16 років.

Пан Валерій теж бере участь у чемпіонаті. Хоча він і фаворит рейтингу, проте у 4 етапі першість йому вибороти не вдалося.

- Свої сили оцінюю дуже добре. На даний момент я є фаворитом чемпіонату. Це таке велике досягнення для мене. Займаюся боулінгом вже професійно. Запрошую та долучаю до цього всіх.

Переможцем у групі "Б" став Віктор Бугринчук. А першість у групі "А" здобув Олександр Гудимчук. У попередніх етапах він не займав призові місця. Боулер розповів, що окрім майстерності потрібне ще й неабияке везіння.

Олександр Гудимчук, переможець 4 етапу групи "А":

- Боулінг - це така гра, в якій потрібно 50 % майстерності та 50 % везіння. Можна увесь час попадати але буде 9 кіль. А можна грати, попадати і збити все.

Нині за словами пана Олександра, він зіграв впевнено та красиво. Певне і фортуна була до нього прихильна.

5 етап пройде вже у січні. Організатори запрошують усіх бажаючих долучатися до чемпіонату. Адже окрім групи "А", тобто професіоналів, є ще група "Б" - аматори, у якій свої сили можуть спробувати і початківці.