Прокуратура Луцького району в суді захистила пенсіонера, якому банк не повертав вкладені кошти

Прокуратура Луцького району в суді захистила пенсіонера, якому банк не повертав вкладені кошти

До прокуратури Луцького району звернувся інвалід ІІ групи, якому банк не повертав майже 15 тисяч доларів США вкладених чоловіком коштів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

Провівши перевірку, прокурори з'ясували, що між пенсіонером та відділенням банку було укладено договір строкового банківського вкладу. По закінченню терміну вкладу чоловік подав до банку письмову заяву, за якою цей договір було розірвано, а суму вкладу з нарахованими відсотками чомусь не повернуто вкладнику на його вимогу, а переведено на поточний іменний рахунок.

Згодом пенсіонер більше десятка разів звертався до банку з проханням повернути йому гроші, проте фінустанова повернула лише незначну їх частину. Враховуючи те, що чоловік є пенсіонером та неспроможний через стан здоров’я самостійно захистити свої порушені майнові права, прокуратурою району було подано в його інтересах позовну заяву про стягнення з банку усіх вкладених ним коштів. 

Рішенням Луцького міськрайонного суду позов прокурора було задоволено в повному обсязі. Банк зобов’язано повернути пенсіонеру усю суму вкладу разом із нарахованими відсотками - понад 165 тисяч гривень.

Переглядів: 968
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту