Піротехніки ДСНС вже знешкодили понад 23 тисячі одиниць боєприпасів та розмінували близько 1400 га території на Сході

Піротехніки ДСНС вже знешкодили понад 23 тисячі одиниць боєприпасів та розмінували близько 1400 га території на Сході

Одним із основних напрямків діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій є виконання робіт, пов'язаних із очищенням території держави від вибухонебезпечних предметів, особливо у звільнених від терористичних організацій населених пунктах Донецької та Луганської областей. Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Піротехнічними підрозділами Служби з 6 липня 2014 року для нормалізації життєдіяльності та забезпечення безпеки населення Донецької та Луганської областей проводяться роботи з розмінування територій та об’єктів господарства. Особлива увага приділяється обстеженню та розмінуванню об’єктів соціальної сфери, лікарень, магазинів, шкіл, дитячих садків, адміністративних споруд, автомобільних та залізничних мостів, теплоелектростанцій, систем енерго-, газо-, водо-, теплопостачання, водовідведення, об’єктів транспортної інфраструктури.

Піротехніками Служби під час виконання завдань на Сході України розміновано близько 1 тисячі 400 гектарів території та 38 гектарів акваторії водних об’єктів, знешкоджено понад 23 тисячі 700 одиниць вибухонебезпечних предметів, перевірено на наявність боєприпасів 957 об’єктів соціальної інфраструктури. У ході виконання робіт із розмінування піротехнічними підрозділами виявлено та знешкоджено понад 380 спеціально та цинічно встановлених терористами особливо небезпечних вибухових пристроїв, зокрема, замаскованих під предмети побуту та дитячі іграшки.

Крім того, піротехніками Державної служби з надзвичайних ситуацій постійно знешкоджуються вибухові пристрої із дистанційним керуванням, боєприпаси на розтяжках у стані невилучення, фугаси великої потужності, а також підготовлені до дії протитанкові та протипіхотні міни. Державна служба з надзвичайних ситуацій продовжує виконання заходів щодо забезпечення безпеки та відновлення нормальної життєдіяльності населення Донецької та Луганської областей.

Переглядів: 915
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту