16 вагонів технічної солі підготували до зими дорожники Рівненщини

16 вагонів технічної солі підготували до зими дорожники Рівненщини

Розчищатимуть взимку автошляхи від снігу 179 одиниць снігоочисної техніки і обладнання. В тому числі 40 піскорозкидачів, 15 солерозподілювачів, 32 автогрейдери, 3 бульдозери, 4 роторні снігоочищувачі, 52 тракторів, 33 навантажувачі. Наразі вже підготовлено 149 одиниць техніки. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Дороги посипатимуть  протиожеледними матеріалами, в тому числі піском та відсівом. Їх дорожники заготовили понад 80 відсотків від потреби. Також запасли більше 6 тисяч тонн піщано-соляної суміші. Для посипання доріг використовуватимуть й технічну сіль. Наразі до області її доправили 16 вагонів.

Разом з тим, підготовлено понад 8 тисяч метрів засобів пасивного снігозахисту – снігозатримуючих щитів та конструкцій із хмизу, що становить близько 100 відсотків від потреби. Уздовж доріг загального користування Рівненської області встановлять 273 комплекти дорожніх знаків «Слизька дорога» з табличкою «Ожеледиця». Вони попереджатимуть  водіїв транспортних засобів про несприятливі погодні умови.

Переглядів: 1001
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту