На Житомирщині прокуратура вимагає повернути земельні ділянки, на яких незаконно видобували бурштин

На Житомирщині прокуратура вимагає повернути земельні ділянки, на яких незаконно видобували бурштин

Коростенською міжрайонною прокуратурою пред’явлено позов в інтересах райдержадміністрації до фізичної особи з вимогою розірвати 8 договорів оренди земельних ділянок загальною площею 18 га, привести їх у попередній стан та повернути у розпорядження органу виконавчої влади. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Установлено, що Коростенською райдержадміністрацією у 2013 році фізичній особі передано в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва понад 37 га невитребуваних земельних паїв на території Бондарівської сільської ради. Однак, частину земельних ділянок - 18 га використовували не для сільськогосподарських потреб, а для незаконного видобування бурштину.Оскільки земля використовувалася не за цільовим призначенням, прокуратурою вжито заходи до примусового припинення права користування землею через суд.

Додатково: За фактом незаконного зняття верхнього родючого шару ґрунту із зазначених земель розслідується кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 239-1 (незаконне заволодіння грунтовим покривом) Кримінального кодексу України, процесуальне керівництво в якому здійснює міжрайонна прокуратура.

Переглядів: 1070
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту