+380673870816 +380673870816

На чемпіонаті України з футболу серед дівчат кращою командою стали футболістки з Рівненщини

З 22 по 26 вересня в Калуші (Івано-Франківська область) проходив Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU15 (1999 р.н. і молодші).  Цього року заявилася рекордна кількість учасників - 15 команд і збірних областей.

Кращою командою даного Чемпіонату України стала команда  “Ліцей-1” (КЗ “Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту”),  яка упродовж змагань була прикладом для всіх учасників та у фінальному матчі обіграла чернігівський “Спартак” із рахунком 2:1. За підсумками проведених змагань, третє місце зайняла команда “Ятрань-ДЮСШ-1” (Умань), яка у “втішному фіналі” із рахунком 2:1 здолала опір іншої уманської команди – “Ятрань-ДЮСШ-2”. Після завершення турніру всі учасники були нагороджені медалями та пам’ятними подарунками. За  інформацією Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.