За втручання прокуратури Волині громаді Шацька повернуто 3 земельні ділянки

За втручання прокуратури Волині  громаді Шацька повернуто 3 земельні ділянки

Волинською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері із залученням спеціалістів Державної інспекції сільського господарства та інспекції архітектурно-будівельного контролю у Волинській області було проведено перевірки додержання земельного та природоохоронного законодавства у Шацькому районі.

Під час перевірок встановлено факти самовільного захоплення місцевими мешканцями земельних ділянок, проведення на них самовільного будівництва, а в окремих випадках – ще й встановлення тимчасових споруд. Аби зобов’язати спритників звільнити самовільно захоплену землю, Волинський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері звернувся до суду із позовами до них. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

Рішенням Шацького районного суду від 10 вересня 2014 року в повному обсязі задоволено позов прокурора до жителя села Мельники Шацького району та зобов’язано його звільнити самовільно зайняту в селі Гаївка того ж району земельну ділянку вартістю понад 7 тисяч гривень. Крім того, чоловіка зобов’язано знести самовільно збудоване на цій ділянці нерухоме майно та демонтувати тимчасові споруди. 

Аналогічні рішення ухвалені судом за позовами Волинського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері ще до двох шачан, які самовільно зайняли земельні ділянки вартістю 2,8 та 1,3 тисячі гривень у тому ж селі. Відтак, самовільно захоплені земельні ділянки повернуті у власність громади.

Переглядів: 972
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту