На Рівненщині через службову недбалість посадовців місцеві бюджети недоотримали понад 6 мільйонів гривень

На Рівненщині через службову недбалість посадовців місцеві бюджети недоотримали понад 6 мільйонів гривень

Органами прокуратури Рівненської області встановлено істотні порушення вимог бюджетного законодавства та законів України, які регулюють містобудівну діяльність, у діях посадових осіб органів місцевого самоврядування. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.

Зокрема, упродовж 2013-2014 років на території міста Рівне завершено та здано в експлуатацію 26 багатоквартирних будинків, проте у порушення вимог законодавства міська рада не уклала із забудовниками договори про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури обласного центру. Як наслідок, місцевий бюджет недоотримав коштів на загальну суму 5,3 мільйона гривень.

Прокуратурою міста Рівне розпочато досудове розслідування за фактом службової недбалості посадових осіб Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, що спричинило тяжкі наслідки (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 367 КК України).

Аналогічні кримінальні правопорушення виявили та зареєстрували у Єдиному реєстрі досудових розслідувань прокурори Рівненського та Здолбунівського районів. Сума збитків місцевим бюджетам, завданих незаконними діями посадовців органів місцевого самоврядування, сягнула 775 тисяч гривень, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом громадським інтересам. Досудове розслідування у цих кримінальних провадженнях доручено здійснювати органам внутрішніх справ.

Переглядів: 863
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту