Видобуваючи незаконно підземні води на Рівненщині державі завдано збитки на суму майже 18 мільйонів гривень

Видобуваючи незаконно підземні води на Рівненщині державі завдано збитки на суму майже 18 мільйонів гривень

Прокуратурою Рівненщини організовано та проведено перевірки додержання вимог екологічного законодавства у сфері надрокористування. У ході цих перевірок прокурори виявили низку правопорушень, якими державі завдано багатомільйонні збитки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.

Зокрема, встановлено, що посадові особи одного із комунальних підприємтв у порушення вимог законодавства здійснювали в період з серпня 2011 року по вересень 2014 року на території Млинівського району видобуток питних підземних вод об’ємом понад 300 кубометрів на добу без отримання спеціального дозволу на користування надрами. Такими діями завдано державі збитки на суму 10,2 мільйона гривень.

Млинівською міжрайонною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення). 

Аналогічне кримінальне правопорушення виявив та зареєстрував в ЄРДР Рівненський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері. Сума збитків, яку завдали посадовці державного підприємства залізничного транспорту внаслідок незаконного видобування підземних вод, сягнула 7,6 мільйона гривень.

Наразі у цих кримінальних провадженнях триває досудове розслідування. Вжито заходи прокурорського реагування до припинення незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення. 

Переглядів: 1208
Коментарі
09:48 19.09.2014
Рівнянин
Які ж збитки можуть бути через добування води ? Хабар прокурору не дали ? Чи дозвільну систему нашу безкорисну оминули своєю "увагою" ? Є таке - "недоотримані ймовірні прибутки".
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту