+380673870816 +380673870816

Рівняни вдало виступили на чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору в США

У Cполучених Штатах Америки відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях взяли участь 273 учасники з 38 країн світу, у тому числі вісім представників Рівненщини. Про це повідомили на сайті міського голови.

Відмінно виступила у ваговій категорії до 52 кг Наталія Ніколайчик, яка стала чемпіонкою. Ще одна наша чемпіонка, Ірина Гусєва, посіла перше місце в категорії до 63 кг. Обидві дівчини здобули ліцензії для участі у XV Паралімпійських іграх 2016 року (м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія). Окрім того, у ваговій категорії до 81 кг другу сходинку зайняв Олександр Косінов, а Олександр Назаренко став бронзовим призером у ваговій категорії до 90 кг.