На Волині працівники Ягодинської митниці вилучили у француза холодну зброю

На Волині працівники Ягодинської митниці вилучили у француза холодну зброю

Працівники Оперативного Управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Ягодинської митниці Міндоходів вилучили холодну зброю, яку без належного митного оформлення намагався вивезти з території України громадянин Франції. Про це повідомив Інформаційно-комунікаційний сектор ГУ Міндоходів у Волинській області.

Для перетину кордону водій транспортного засобу обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», тим самим він засвідчив, що переміщує предмети які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню або обкладенню митними та іншими платежами або зборами і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон чи обмежень.

Незаконний вантаж, а саме предмет зовні схожий на холодну зброю – шаблю, було виявлено посадовими особами митниці під час проведення митного контролю серед особистих речей громадянина в салоні автомобіля марки «BMW X 5». Щоб встановити історичну цінність цієї холодної зброї  її спрямували для експертизи до Волинського краєзнавчого музею. Власне спеціалісти музею встановили, що шабля є предметом старовини та має культурну цінність.

Довідково: за даним фактом посадові особи Ягодинської митниці Міндоходів направили до СВ УСБ України у Волинській області повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбачених ч.2 ст.15 та ч.1 ст.201 КК України.

Переглядів: 1179
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту