У Рівному родина погрожує самоспаленням, у разі примусового виселення із будинку (ВІДЕО)

У Рівному родина погрожує самоспаленням, у разі примусового виселення із будинку (ВІДЕО)

Вперед на виселення. У Рівному  тривають суперечки за право власності на будинок. Так, родина Стасюків доглядала стареньких людей і отримала у спадок від них оселю, куди вклала всі свої сили та фінансові ресурси. Проте, виявилось, що на цей дім претендують й інші люди, родичі стареньких. Вони вже встигли відсудити дім. То ж виконавча служба втретє завітала до родини із  відповідним листом на виселення. Люди покидати будинок добровільно не збираються і в разі чого погрожують себе спалити живцем в цьому домі. 

Вони з 1986 року доглядали стареньких, попередніх власників цього будинку. В нагороду  у власність отримали цю оселю, згідно  договору про  довічне утримання. Проте, будинок відсудили, буцімто родичі стареньких. Тепер на родину Стасюків чекає виселення. Виконавча служба навідується сюди вже втретє.

Віктор Стасюк, голова сімейства, мешканець будинку:

- Цей громадянин  Федорчук Андрій Богданович, хай покажеться, він є представником (набувачем) цього будинку. Люди з Лермонтова, Здолбунівської  … Він стільки людей виселив з будинків безпідставно і сьогодні хоче виселити мою сім’ю, яка складається із 7 чоловік. 

У будинку проживає й мама з тримісячною дитиною. Вони під виселення не підлягають. Проте, матір підозрює, що цей будинок з нею чужі люди  не ділитимуть.

Тетяна Іванова, матір 3-місячної дитини, мешканка будинку:

- Вони говорять нам залишитись. І що? Вони завтра прийдуть і мене виселять. Куди нам іти з нею? Опалювальний сезон, холодно. В нас немає де жити.

Попри сльози і благання родину Стасюків все ж виселяють. Представники виконавчої служби прибувають сюди втретє, згідно рішення міського суду. 

Оксана Сиськова, головний державний виконавець:

- Дане виконавче провадження перебуває у нас з липня.  Боржники зобов’язувались до 8 вересня виселитися добровільно. Відповідно на сьогоднішній день було призначене примусове виконання донного рішення. 

- А дитина маленька з мамою? 

- Вона не підлягає виселенню.

Чому їх виселяють - родина зрозуміти не може. Адже справа, за їх словами, досі розглядається представниками Феміди у міському та Верховному судах. Представник же власника на камеру нічого коментувати не хоче. Обличчя приховує.

Люфт:

- А ви нам прокоментуєте?

- Не буду. Я відмовляюся.

Підтримати родину приїхали й представники «Правого сектора».

Олександр, представник «Правого сектора»:

- Наша позиція – допомогти цим бідним людям, які все життя доглядали цю родину. І не допустити бандитських дій, коли хочуть забрати цей будинок.

Покидати цю оселю родина Стасюків не збирається, кажуть, вони у розпачі і  йти їм нікуди. То ж  в разі  примусового виселення, погрожують спалити себе живцем.

Віталій Стасюк, голова сімейства, мешканець будинку:

- Ми всі вирішили,  що ми зробимо самоспалення. Не вірите? Я  зараз принесу вам каністру і покажу, що вона є в мене на погостові. Дружина зі мною згідна. Нам немає де жити. І син так сказав, невістка, дочка, що ми всі так зробимо.

Переглядів: 5501
Коментарі
14:31 26.09.2014
Анонім
Родину Стасюків потрібно засудити та посади в тюрьму за злочинні дії по відношенню до потерпілого старенького діда та по відношенню до родини Бондаря!!! Родина Стасюків може ще в якусь родину вдертись та відібрити бідинок спекулюючи своїми дітьми та займаючись психологічним насиллям, погрожуючи що він своїх дітей та родину спалить пан Стасюк соціально небезпечна людина!!
14:23 26.09.2014
Анонім
Родина Стасюків це родина шахраїв та бандитів, особливо судячи з іхніх вчинків, а також застосовуючи холодну зброю по відношенню до сім'ї Бондаря потрібно реально госпіталізувати та пролікувати у психатричній лікарні!!!!
14:19 26.09.2014
Анонім
Дійсно Бог все бачить і шахраїв та вбивць бідолашного діда на решті за 13 років дякуючи правомірним рішенням суду висиляють!!!
14:18 26.09.2014
Анонім
З приводу безпідставних звинувачень по відношенню до родини Бондаря, написані заяви у відповідні інстанції щодо погроз на життя родини винні особи, будуть притягнуті до кримінальної та уголовної відповідальності відновідно до Закону.!!!!!
14:14 26.09.2014
Анонім
Всі пояснення вищезганих питань надані до головної організації Правового Сектору з ім'zми учасників даної родини в зоні АТО пану Ярошу, та вищим інстанція з даного питання!
18:10 23.09.2014
Аноним
бондар а хто в зоні АТО з твоєї сім'ї ? Маша чи наташа ?
Більш повірю що вони захопили острозьку ПСИХ лікарню . Як зазвичай вони цим займались
Чи можливо дружина твоя в зоні АТО ?
12:09 23.09.2014
Сергій
А хтось реально аналізував судові рішення, на які посилається пан Бондар? А чи не знає пан Бондар, що прийнятті на його користь рішення, у тому числі і первинне щодо визнання договору довічного утримання недійсним, суперечить ряду правових норм, які суддя Рівненського міського суду пан Бердій не врахував прийнявши відповідне неправомірне рішення? Якщо він не юрист, то принаймні фінансист не поганий, оскільки такі речі просто так не робляться і рішення, які суперечать закону не приймаються просто так.
00:05 23.09.2014
Аноним
Бог все бачить нехай це буде михайло бондар на твоїй совісті багато ти можеш говорити але правди істини що ти говориш 0
тебе карає Бог карає твою сім'ю і ти далі займаєшся шахрайськими справами схаменися
19:09 21.09.2014
Гость
Шановний пане Олександре представнику Правого Сектора у мене є до Вам питання В чому полягає головна мета діяльності Правого Сектора? Якщо сім'я Бондаря це чесна порядна родина, яка вже 12 років в судових засідання вирішує питання по даному будинку, та в якої члени родини вже не один місяць воюють в зоні АТО,то дану родину ви називаєте бандитською,а сім'ю Стасюків бідними та нещасними, які захопили не законним методои будинок, продавши потім свою квартиру по вулиці Міцкевича,9 а, та маючи будинок у Ясениничах, рідна дочка, якій не має де жити має 3-х кімнатну квартиру. То кого на сьогоднішній день Правий Сектор називає бандатами та шахраями????????
23:04 19.09.2014
Михайло Бондар
Стасюк Віктор Наумович рейдерським захватом скористаючись моєю відсутністю (коли я, Бондар Михайло перебував із своєю родиною в селі ) підписав в Курильчика Йосипа Івановича – власника будинка (рідного дядька моєї дружини, за яким моя родина доглядала з 1981 року), та скористоючись інсультом у Курильчика Йосипа Івановича , який трапився 4.06.2002 року на момент моєї відсутності, підписав таємно Договір довічного утримання на своє ім'я, не вписавши в Договір дружини Курильчика Йосипа Івановича, рідної сестри інваліда ( в якої Курильчик був опікуном), рідного сина (який перебуває за кордоном). 08.06.2002 року помер Курильчик Йосип Іванович, якого хоронила дружина , після похорон Стасюк Віктор Наумович показав Договір довічного утримання вдові, в якому не було вищевказаних осіб, та вигнав на вулицю дружину.
Залишається відкрите питання чому, і за яких обставин так швидко помер Курильчик Йосип Іванович, і з якими намірами підписував Стасюк Віктор Наумович не маючи нікого родинного відношення до сім’ї Курильчиків , при цьому зараз привселюдно заявляючи, що він себе та свою родину привселюдно спалить, якщо їх за правомірним та легетивним рішенням виселять з будинку, який вони в свій час захопили незаконним та шахрайським методом.
22:27 18.09.2014
Анонім
Відредагуйте статтю, написано з помилками, голову сімейства звуть Віктор, дитина не трилітня, а тримісячна!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту