У День захисту озонового шару рівняни садили дерева у центральному парку (ВІДЕО)

У День захисту озонового шару рівняни садили дерева у центральному парку (ВІДЕО)

Міжнародний день захисту озонового шару відзначили сьогодні рівняни. В центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка  представники тресту зеленого господарства, студенти та просто активісти висаджували дерева.  

Ялини, туї, модрини, берези, ялівці, а також акація біла та калина. Цими кущами та деревами поповнився наш центральний парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка. Активісти висадили близько 300 саджанців з обласних лісництв. Чому саме ці види, - пояснює дирекція парку.

Андрій Черепанов, директор Рівненського парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка:

- Ці дерева виділяють в повітря іони, які позитивно впливають на атмосферу.

З користю відзначити Міжнародний день захисту озонового шару зібралось чимало рівнян – студенти, представники тресту зеленого господарства та просто небайдужі активісти. Дерава більшість садять не вперше, з технологією ознайомлені. А ще знають про користь від своєї роботи.

Надія, рівнянка:

- Це дуже важливо, щоб було багато зелених насаджень, бо це впливає на утворення озонового шару над нашою планетою і впливає на клімат та загалом життя людей.

Поліна, рівнянка:

- Проблема зникнення зелених насаджень зараз гостро стоїть у світі. Я вирішила долучитись, щоб зберегти зелені насадження міста та допомогти їм бути ще зеленішими, аніж вони є.

Загалом наш парк культури та відпочинку є  одним із найстаріших  в Україні, заснований він ще у XVIII столітті і є пам'яткою садово-паркового мистецтва державного значення. На його території росте більше 160 видів дерев і чагарників, деякі з них збереглися за часів перших посадок і мають вік понад 150 років. Багато серед них й екзотики як, наприклад,  північноамериканські  та далекосхідні насадження. Примножувати це розмаїття обіцяють і надалі керівництво парку та активісти Рівного.  

Переглядів: 1119
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту