На Рівненщині місцева влада контролюватиме розрахунки за енергоносії

На Рівненщині місцева влада контролюватиме розрахунки за енергоносії

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак доручив щоденно моніторити рівень оплати за комунальні послуги, розрахунки теплопостачальників за спожитий газ та оперативність обміну інформацією для оформлення субсидій за спрощеним порядком. Він наголосив, що за це відповідають профільні заступники очільників районів і міст, тож їх роботу аналізуватиме особисто. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Крім того, аутсайдерам доведеться звітуватися на щотижневих селекторних нарадах. Щоб не шукати виправдань, потрібно працювати на перспективу, підсумував Володимир Новак. Зокрема, тарифи, які затверджують органи місцевого самоврядування, мусять бути економічно обґрунтованими, адже це головна умова вчасних проплат за газ. 
     Так, теплопостачальники Рокитнівського району в цьому опалювальному періоді розрахувалися за енергоресурс на 136 відсотків, а Дубровицького району – на 100. Майже 70 відсотків за спожитий газ заплатили комунальники Дубенського та Сарненського районів. Водночас тепловики Березнівського та Радивилівського районів у цьому опалювальному сезоні мають борги. На селекторній нараді заступники керівників районів-боржників запевнили Володимира Новака, що до кінця місяця погасять протерміновані суми.
     Водночас теплопостачальники обласного центру такої гарантії не надали, зіславшись на неокупні тарифи та невчасні розрахунки споживачів за надані послуги. Так, рівненські комунальники недоплатили 23 мільйони гривень із майже 30-мільйонного загальнообласного боргу за газ, спожитий вже цього опалювального сезону.

Переглядів: 4158
Коментарі
18:54 06.12.2011
петя
Ашо ИваноФранкивщина не контролювала до сих пор розрахункы за електро носии.А чым же вони занималысь.Наверно лиса уничтожалы.
18:51 06.12.2011
фрося
Янукович не Украинцов залякуе а врагов народа укр.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту