Служба безпеки України виявляє і затримує терористів на звільненій території Донецької та Луганської областей

Служба безпеки України виявляє і затримує терористів на звільненій території Донецької та Луганської областей

Оперативні групи Служби безпеки України виявляють та припиняють протиправну діяльність зловмисників на території, звільненій з-під тимчасового контролю терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР». Про це повідомив прес-центр СБ України.

Поблизу с. Олександрівка Луганської області контррозвідники Служби безпеки України виявили розвідувально-диверсійну групу, що діяла проти сил АТО. У ході спецоперації співробітники СБУ спільно з підрозділом ГУР МО України затримали одного з членів групи, іншого ліквідовано. Вилучено вогнепальну зброю, у т.ч. гранатомет. 

У м. Волноваха Донецької області затримано члена терористичної організації «ДНР», у помешканні якого вилучено АК-74, ПМ, 2 гранати, близько 500 набоїв, 200 гр. пластиду, а також агітки з протиправними закликами. Під час затримання зловмисник чинив збройний опір правоохоронцям. 

У м. Костянтинівка Донецької області співробітники СБУ затримали місцевого мешканця, котрий на замовлення терористів «ДНР» неодноразово виготовляв саморобні вибухові пристрої та безпосередньо брав участь у підготовці терактів. У помешканні зловмисника вилучено саморобні вибухові пристрої та матеріали для їх виготовлення. Тривають оперативно-розшукові заходи та слідчі дії.

Переглядів: 1052
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту