Служба безпеки України затримала бойовика, який збирав та передавав терористам інформацію про дислокацію українських військ

Служба безпеки України затримала бойовика, який збирав та передавав терористам інформацію про дислокацію українських військ

23 серпня Служба безпеки України затримала у м. Красний Лиман бойовика «ДНР» – громадянина України «М», який передавав терористам дані про дислокацію та переміщення українських військових. Про це повідомив прес-центр СБ України.

Зокрема, «М» інформував терористів щодо маршрутів пересування й озброєння блокпостів та патрулів сил АТО у м. Красний Лиман. Встановлено, що під час визволення Слов’янська та Артемівська, а також знешкодження бойовиків у містах Зугрес, Торез, смт. Кіровське Донецької області, затриманий збирав та передавав дані про чисельність особового складу, види озброєння, кількість і технічний стан військової техніки ЗС України та Нацгвардії. 

Також він безпосередньо брав участь у збройних нападах на українських вояків у складі диверсійно-розвідувальної групи. Після втечі його оплічників диверсант, виконуючи завдання терористів, залишився в тилу та під виглядом мирного мешканця збирав розвідувальну інформацію, яку бойовики «ДНР» використовували для нападів на українських військових, нанесення ударів по колонах  бронетехніки. Наразі тривають оперативно-слідчі дії.

Переглядів: 1172
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту