У Рівному вже розпочали роботи по створенню художньо-скульптурної композиції «Небесна сотня»

У Рівному вже розпочали роботи по створенню художньо-скульптурної  композиції «Небесна сотня»

У центрі Рівного вже кілька днів тривають роботи по підготовці глухої стіни будівли поблизу органного залу, на якій незабаром буде створено художньо-скульптурну композиції «Небесна сотня». Її основою стане картина рівненського митця Юрка Журавля. Автор проекту  - художник-дизайнер Олексій Огонь. Про це повідомили на сайті міського голови.

 - До нас звернувся один з авторів композиції художник-дизайнер Олексій Огонь, ідея мені сподобалась. Тим більше є хороше місце під її реалізацію. Ми вирішили питання демонтажу двох білбордів з їх власниками та попросили "Приватбанк" перенести свій банкомат,  а "Укртелеком" – телефонний апарат. Згодом розпочались підготовчі роботи,- розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

Композиція  буде нанесена на керамічну плитку та викладена на підготовлену стіну. Крім того, інсталяцію буде доповнено скульптурними формами, виконаними з архітектурного бетону, які імітують барикади Майдану.

Вартість художньо-скульптурної композиції "Небесна сотня" в Рівному - 74 тисячі 700 гривень. Усі кошти надали спонсори та благодійники. Бюджетних коштів не залучатимуть.  Автор картини, рівненський митець Юрій Журавель повідомив, що в основі художньо-скульптурної композиції - збірний образ, а не конкретні особистості.

Переглядів: 1641
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту