Упродовж тижня підрозділи ДСНС України ліквідували 4 надзвичайні ситуації, майже 1500 пожеж та врятували 67 осіб

Упродовж тижня підрозділи ДСНС України ліквідували 4 надзвичайні ситуації, майже 1500 пожеж та врятували 67 осіб

За минулий тиждень  підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснювали 4 виїзди для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого та регіонального рівнів. Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Протягом тижня виникло 2 надзвичайні ситуації місцевого та регіонального рівнів техногенного характеру, 1 надзвичайна ситуація місцевого рівня та 1 – регіонального рівня,  внаслідок яких загинуло 6 осіб, постраждалих немає. Зокрема, поблизу залізничної станції Городище (Черкаська область) сталася надзвичайна ситуація регіонального рівня: під час руху вантажного поїзда, який складався з 35 цистерн з нафтою по 60 т кожна та 25 порожніх напіввагонів,  сталося сходження з рейок електровоза, 25 цистерн та 1 напіввагона, що призвело до розливу нафти з подальшим горінням. Вогнем знищено електровоз, 25 цистерн, напіввагон та 5 приватних житлових будинків, 5 господарчих споруд, будівлі станції технічного обслуговування і магазину, які були розташовані неподалік залізниці. Пошкоджено близько 300 м залізничного полотна та дві міські лінії електропередач. Жертв та постраждалих немає.

Завдяки злагодженим  та оперативним діям пожежно-рятувальних підрозділів з працівниками залізниці врятовано 24 напіввагони, 10 цистерн з нафтою, 35 приватних домоволодінь, основну та допоміжні будівлі залізничної станції.

Станом на 7 год. 24 серпня з місця події прибрано знищені та пошкоджені цистерни і напіввагони, відремонтовано залізничне полотно, проводяться роботи по укріпленню зони полотна. Рух залізничного транспорту на період проведення відновлювальних робіт здійснюється по об’їзному маршруту.

До ліквідації надзвичайної ситуації залучалось 46 од. техніки та 230 осіб, з них від ДСНС України 36 од. техніки та 190 осіб особового складу. Додатково залучались сили та засоби Київського та Кіровоградського гарнізонів ДСНС України. Від Укрзалізниці до ліквідації пожежі залучалось 3 пожежних потяги.

Лише за минулий тиждень зареєстровано 1 тисяча 667 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 67 осіб.

Ліквідовано 1 тисячу 498 пожеж, врятовано на пожежах 47 осіб та не допущено знищення вогнем 343 будівлі і 51 од. техніки. На пожежах загинуло 21 особу, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 мільйонів 729 тисяч гривень. З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 70 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 183 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 34 особи. За оперативними даними, за тиждень виникло 532 дорожньо-транспортні події, внаслідок яких загинуло 77 осіб та постраждало 673 особи.

Переглядів: 894
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту