Піротехніки ДСНС продовжують виявляти та знешкоджувати боєприпаси у звільнених містах

Піротехніки ДСНС продовжують виявляти та знешкоджувати боєприпаси у звільнених містах

Піротехнічні підрозділи ДСНС України продовжують обстежувати звільнені від терористів міста Донбасу та знешкоджувати боєприпаси, які залишили по собі окупанти. Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Так 19 серпня, піротехніки ДСНС України виявили атрснаряд 122 мм та мінометну міну 120 мм у житловому секторі на вул. Жовтневій, 6 у м. Словянськ, Донецької області. Спільно з державною автоінспекцією, піротехнічні підрозділи ДСНС України обстежують на наявність вибухонебезпечних предметів автомобільні шляхи міста Слов’янськ. Під час одного з таких обстежень, було виявлено 2 од. мінометних мін 120 мм, на автомобільному шляху державного значення Ростов – Харків.

За добу 19 серпня 2014 року піротехнічними підрозділами ДСНС України на території Донбасу виявлено та вилучено 735 одиниць боєприпасів, з них: артилерійських снарядів – 40; мінометних мін – 12; бойових гранат та мін – 103; реактивних боєприпасів – 31; інших вибухонебезпечних предметів – 549.

Всього перевірено ділянки території загальною площею – 8,61 га. Перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів 4 адміністративних споруди та інших будівель. Всього з початку виконання робіт (з 6 липня 2014 року) виявлено та вилучено 12415 одиниць боєприпасів.

Перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів 712 адміністративних споруд та інших будівель. Всього перевірено ділянки території загальною площею – 835,7 га. Всього перевірено ділянки акваторії загальною площею – 37,47 га. Знешкоджено 5 підготовлених до використання ручних протитанкових гранат.

Виявлено та знешкоджено 79 мін-розтяжок з гранатами, 205 розтяжок з сигнальними ракетами, 15 розтяжок з саморобними пристроями, знищено шляхом підриву в межах житлового кварталу мінометну міну 82 мм. Виявлено та знешкоджено 6 міни з дистанційним керуванням направленої дії, 3 саморобних вибухових пристрої перероблених з вогнегасників.

Переглядів: 1002
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту