Військовим у зону АТО Рівненський льонокомбінат передав футболки (ВІДЕО)

Військовим у зону АТО Рівненський льонокомбінат передав футболки (ВІДЕО)

Рівненські волонтери продовжують допомагати військовослужбовцям на Сході. Сьогодні для солдат придбали вже четвертий тепловізор та 200 американських рацій. Збирають і продукти харчування. Нині в зону АТО активісти відправили чергову автівку із іменними передачами. 

Працюють злагоджено, як годинник. Одні носять продукти, інші пакують їх у коробки. Сьогодні волонтери відправляють на Схід чергову автівку. 

Вікторія Шинкаренко, координатор волонтерів:

- ОДА організовує відправку машин в зону АТО для нашого батальйону "Горинь". Там поруч знаходяться бійці батальйону 51 бригади, 24 та 28. Ми знаємо, що вони поряд і намагаємося відправити іменні посилки. Це посилки, які пофасували  родичі, батьки, частково і ми.  Якщо ми знаємо бійців, то ми телефонуємо і запитуємо, що потрібно і відправляємо.

Ліхтарики, намети, цигарки, із продуктів – печиво та цукерки. Волонтери кажуть, що солдати часто просять чогось солоденького. Передають на Схід і одяг. На момент відправлення автівки в зону АТО з подарунками для військових приїхали і представники Рівненського льонокомбінату. Бійцям підприємство допомагає з перших днів як фінансово, так і текстилем. 

Галина Леошек, заступник директора Рівненського льонокомбінату:

- Першою партією такої допомоги були пошиті нарукавні пов’язки для батальйонів територіальної допомоги. На даний момент Рівненський льонокомбінат шиє і відправляє військовим сотні комплектів білизни, балаклави та футболки. Сьогодні ми пошили та відправляємо на Схід 300 футболок власного виробництва для наших військових.

15 футболок подарував Рівненський льонокомбінат і для волонтерів. Яскраво жовті із написом "Дякую тобі, Боже, що я не москаль". Відтепер наших активістів буде видно ще здалеку, каже Галина Леошек. 

Галина Леошек, заступник директора Рівненського льонокомбінату:

- Дизайнери спеціально розробили таку модель, тому що українці зараз стали більш патріотичними. Це лише маленький крок, але він символічний і допомагає вистояти в ці складні часи. 

Незабаром військовим знадобиться і теплий одяг, кажуть волонтери, тому вже ламають голову, де за низькими цінами придбати комплекти термобілизни та флісові светри.

 

Переглядів: 2225
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту