+380673870816 +380673870816

Рівненські правоохоронці «приймали на роботу» співробітників ДАІ, кінологів та експертів

За ініціативи засновника всеукраїнського ділового журналу «Community» Тетяни Люльки, а також за сприянням начальника УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука у Рівному провели розважально-пізнавальний захід для найменших рівнян «Місто професій». Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Рівненській області.

Спеціально влаштоване «Місто професій» для неповнолітніх громадян дає змогу вибирати та знайомитися з професіями різного роду спрямувань, серед яких, звичайно, і професія правоохоронця.

Професія міліціонера представлена у містечку одразу декількома службами: Державтоінспекцією, експертно-криміналістичним центром і кінологічною службою. Кожен житель «Міста професій» обов’язково отримує паспорт громадянина, з яким має «влаштуватися» на роботу за інтересами.

Малюки із задоволенням перевтілюються у роль міліціонерів експертів, кінологів та працівників ДАІ. «Влаштовуючись» на роботу, дітлахи із зацікавленістю слухали про особливості роботи кожного напрямку роботи правоохоронця та задавали численні запитання. Приміром, експерти-криміналісти розповідали як можна вирахувати особу зловмисниками за відбитками пальців, хлопчакам навіть дали потримати в руках гранату. Основна мета заходу – дати більше інформації підростаючому поколінню, аби в майбутньому вони краще розуміли в якій професії себе можна знайти, – підсумувала майор міліції.

Найбільший ажіотаж у маленьких містян викликала мото- і автотехніка працівників ДАІ та живе спілкування з вартовими дорожнього порядку. Слід зазначити, діти мали змогу насправді відчути себе в ролі ДАІшників: хлопці у шоломах верхи на патрульних мотоциклах з вогниками у очах «наздоганяли» уявних правопорушників, голосно сповіщаючи про свою присутність на дорозі звуковими сиренами та проблисковими червоно-синіми маячками. Міліціонери, під час «робочої зміни», задавали малечі безліч запитань щодо дотримання правил дорожнього руху.

Після кожної пройденої професії міліціонери робили відмітку в так званому паспорті, а дітки отримували за «пророблену роботу» імітовані гроші. Як нагорода – за фальшиві гроші можна було купити справжнє морозиво.

І, звичайно, наостанок – фотосесія: на мотоциклах, в патрульних автомобілях, в шоломах, з собаками та з міліціонерами.

Схожі статті