В гуртожитках РДГУ створено понад 90 місць для родин-переселенців зі Сходу України

В гуртожитках РДГУ створено понад 90 місць для родин-переселенців зі Сходу України

     В гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету наразі проживає 5 родин із зони проведення АТО. Сьогодні заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук та працівники департаменту соціального захисту населення ОДА відвідали переселенців у гуртожитку. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

«В гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету вже створено 90 місць для родин-переселенців із Сходу України. Сьогодні працівники департаменту соціального захисту населення надали їм консультації. А також переконалися, що сім’ї, де є діти відвідують педіатрів. Працівники соцзахисту пообіцяли посприяти у швидкому оформленні соціальної допомоги переселенцям»,- зауважив Олександр Савчук.

«Ми дуже вдячні за дах над головою. Рівняни нам допомагають, адже, коли ми приїхали, в нас навіть ложок не було, а хороші люди нам все принесли, навіть дають гроші», - розповіла мама трьох дітей зі Сходу України, яка наразі проживає в одному із гуртожитків РДГУ. Жінка також додала, що єдине чого наразі не вистачає – це своєї праски, чайника та сковорідки.

Переглядів: 1289
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту