Меценат подарував рівненським бійцям на Схід 100 комплектів спецодягу та елементи удосконалення до автомату (ФОТО)

Меценат подарував рівненським бійцям на Схід 100 комплектів спецодягу та елементи удосконалення до автомату (ФОТО)

     Приватний підприємець рівнянин Євген зробив надзвичайно вагомий внесок для підтримання наших хлопців, які захищають країну на Сході: чоловік придбав елементи удосконалення до автомату АК-74, вартістю близько 4 000 гривень та сто комплектів спецодягу. Про це повідомили СЗГ УМВС України в Рівненській області

Подарунки приймали в приміщенні УМВС України в Рівненській області на чолі з керівником обласної міліції Миколою Щируком.

– Не має таких слів вдячності, яких вартує зроблена Вами добра справа, зазначив полковник міліції. – Бажаю здоров’я, удачі, Божого благословення Вам та Вашим близьким і рідним, щоб по життю зустрічались лише добрі люди, які ніколи не підведуть. Велике спасибі від усього колективу і від мене особисто, – не приховуючи гордості за колишніх колег, додав Микола Олександрович.

 

Євген як ніхто інший знає як зараз хлопцям в зоні АТО небезпечно, адже в минулому і сам був спецпризначинцем, чоловік вважає своїм професійним обов’язком хоча б чимось допомогти колишнім колегам. Під час розмови, Євген сором’язливо ховає очі від камери та не вважає свій вчинок якимось особливим.

– В такій складній ситуації, що зараз є в державі, якби кожен громадянин, в тому числі рівнянин, який дійсно має змогу, всіляко допомогли бійцям на Сході – ми зробили б велику справу для всієї країни, - зауважив благодійник. – Також хочу подякувати всім, хто брав участь у цій благодійні акції, а саме жіночий колектив приватного підприємства «Сяйво», які з розумінням віднеслись до завдання і, не рахуючись з особистим часом та відпочинком, шили одяг для військовослужбовців.

 

Прощаючись, правоохоронці, які були присутні на дійстві, міцно потисли руку Євгену за добру справу.

Переглядів: 1236
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту