+380673870816 +380673870816

На Рівненщині працює три «гарячих» лінії для переселенців

 У Рівненській області станом на 4 липня зареєстровано 230 родин переселенців. Ця цифра щодня збільшується. Це переважно мешканці Криму, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей. Серед вимушених переселенців є військові та цивільні. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, а також зазначив, що це питання на постійному контролі в обласній адміністрації. Про це повідомила прес-служба  Рівненської ОДА.

«Люди розселені у своїх родичів. Якщо ж таких немає, то ми надаємо тимчасове житло. Дітей влаштовуємо у навчальні заклади, дорослих, по можливості, працевлаштовуємо. Переселенці отримують на Рівненщині пенсії та інші соціальні виплати», - зауважив під час прес-конференція заступник голови Олександр Савчук, який очолює координаційний штаб з питань переселенців.

Сьогодні на Рівненщині працює три «гарячих» лінії для допомоги мешканцям зі Сходу та Криму. Це контактний центр Рівненської ОДА, телефонна лінія Департаменту соціального захисту населення та номер пожежно-рятувальної служби «101».

«За номером 101 переселенці можуть звертатися у будь-яку пору доби. Для вирішення їх питань ми залучаємо представників влади області та бізнесу, - уточнює перший заступник начальника ГУ ДСНС України в Рівненській області Сергій Крук. – Працівники ДСНС проводять роботу з дітьми вимушених переселенців. Зокрема, з ними працюють наші психологи, влаштовуємо їм дозвілля, залучаємо директорів кінотеатрів та музеїв. Проводимо для дітей змагання, стараємося забезпечити їх призами».

Найближчим часом в області з’являться сіті-лайти та біл-борди з інформацією для переселенців.

«Ми також звертаємося до журналістів та усіх громадян повідомляти будь-яку інформацію щодо переселенців за номером 101, для оперативного вирішення питань», - зазначив Сергій Крук.

 

Схожі статті