На підприємствах, де працюють інваліди, влаштують виїзні засідання

На підприємствах, де працюють інваліди, влаштують виїзні засідання

«В області є лише два підприємства, на яких працюють люди з вадами зору та слуху. Однак сьогодні стало менше замовлень і ці працівники отримують малу заробітну плату та й на роботу більше не наймають нових спеціалістів», - повідомив директор Рівненського НВП УТОГ Микола Музичук. Про це повідомила прес-служба управління науки і освіти Рівненської ОДА.

В свою чергу, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Савчук запропонував зробити виїзне засідання з представниками управлінь облдержадміністрації, ЗМІ, приватними підприємцями на рівненські підприємства, де працюють люди з вадами зору та слуху. Там працівники товариства ознайомлять запрошених з товарами власного виробництва і за результатами виїзного засідання місцева влада зрозуміє, як допомогти.

 «На сьогодні дуже тяжко працевлаштувати здорову людину, а людей з інвалідністю - ще складніше. У центрі зайнятості зараз перебуває понад 100 людей з вадами слуху, та більше 20-ти з вадами зору», - розповіла заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок.

На круглому столі обговорювали програму підтримки осіб з вадами зору та слуху в Рівненській області. Її основні завдання - професійна та трудова реабілітація осіб з вадами зору та слуху, встановлення пільг на комунальні послуги інвалідам І та ІІ групи.

Переглядів: 911
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту