Рівненських держслужбовців та підприємців вчили використовувати Інтернет більш ефективно

Рівненських держслужбовців та підприємців вчили використовувати Інтернет більш ефективно

Сьогодні Інтернет дає своїм користувачам багато можливостей. Проте, далеко не про усі з них відомо широкому загалу. Аби навчити держслужбовців та бізнесменів користуватись Інтернетом більш ефективно,  в області започаткували  проект "Цифрове перетворення Рівненщини". Першим кроком якого став освітній семінар, який  провели фахівці компанії "Google Україна". 

Представники "Google Україна" приїхали до Рівного, аби провести освітній семінар для бізнесменів та держслужбовців.  Захід пройшов у рамках програми "Цифрове перетворення Рівненщини", ініційованої компанією "Google Україна" у співпраці з Рівненською ОДА та обласною радою. За словами голови Рівненської облради, нині орієнтуватися в цифровому просторі стало вимогою часу.

Михайло Кириллов, голова Рівненської обласної ради:

- Для України потрібно відходити від старого бюрократичного документообігу. Ми починаємо з Рівненської області впровадження нових технологій. Починаючи від електронного самоврядування, а також усі інші технології, які можуть застосовуватись в роботі держслужбовців для полегшення і пришвидшення роботи, яка сьогодні проводиться.

Під час семінарів держслужбовцям та працівникам місцевого самоврядування розповідали  про можливості застосування цифрових технологій у державному управлінні. А підприємцям області пояснили, як застосовувати цифрові технології у бізнесі.

Юрій Приварський, перший заступник голови Рівненської ОДА:

- Ця програма вже започаткована в Хмельницькій області. Одним з її завдань є створення цифрової мапи, куди будуть заноситись усі підприємства, які є в нашій області та всі органи державного управління. Також можливості "Google" полегшують комунікації між безпосередньо представниками бізнесу з державними органами.

На думку співорганізатора програми цифрового перетворення області, для представників бізнесу подібні семінари просто необхідні, аби вони  могли застосувати отриманні знання в своїй подальшій підприємницькій діяльності.

Сергій Штурхецький, співорганізатор програми "Цифрове перетворення Рівненщини":

- Поки що, на жаль, Рівненщина на цифрових мапах є такою можливо білою плямою. Проте, я думаю, що нам вдасться це скоро змінити. Ми ж чудово розуміємо, що робить бізнесмен з Австралії чи Канади. Спочатку він через Інтернет дивиться на карту і якщо він там не знаходить чогось цікавого, то  його інтерес приїхати сюди і вкласти гроші буде дуже низький.

Сьогоднішній семінар для бізнесменів та держслужбовців на Рівненщині відбувся вперше, проте, в планах на майбутнє в організаторів проведення подібних заходів вже в районах краю. 

Переглядів: 1536
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту