Державтоінспекція Рівненщини провела нараду з перевізниками в рамках профілактичних заходів "Автобус – 2014"

Державтоінспекція Рівненщини провела нараду з перевізниками в рамках профілактичних заходів

В стінах відділу Державтоінспекції Рівненщини за ініціативою керівництва ВДАІ УМВС була проведена спільна робоча нарада, за участю представників управління Укртрансінспекції, управління транспорту і зв’язку в місті Рівне і Рівненській області  та пасажироперевізників. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Головним завданням даного заходу було обговорення всіма присутніми питань профілактики аварійності на пасажирському транспорті та дотримання суб’єктами господарювання вимог нормативно-правових актів, які регламентують  питання безпеки перевезення пасажирів, в тому числі і під час проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті "Автобус – 2014".

На нараді обговорювалися питання щодо дотримання ліцензійних умов під час надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, а також дотримання законодавства під час здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів.

Свої зауваження та пропозиції щодо забезпечення безпечного здійснення пасажирських перевезень висловлювали також всі бажаючі. 

Переглядів: 1017
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту