На Рівненщині любитель "полунички" розмістив в Інтернеті оголені фото своєї дружини

На Рівненщині любитель

33–річна Інна впевнена в причетності до цього свого колишнього і не даремно. Жінка вважає це помстою. Тому образилась і написала заяву до міліції. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Рівненській області.

Знімки нагадують не творчі доробки не визнаного генія-самоучки, а відверті фотозображення порнографічного чи влучніше сказати еротичного характеру. Цей останній «вердикт», зокрема підтвердила й експертиза, яка формувала висновок за оглядами двох сайтів, на яких були розміщені фото.

Опинившись у центрі скандалу молода жінка не вагаючись поскаржилась правоохоронцям. Вона категорично стверджує, що це помста її колишнього чоловіка. Інна розповіла, що за чотири роки спільного життя у шлюбі з Михайлом натерпілась чимало знущань. Постійні сварки та побиття набридли їй і вона забрала маленьку донечку і кинула чоловіка. А швидше всього благовірний не може пробачити їй, що справа про нанесення ним тілесних ушкоджень Інні вже у суді.

В міліції за даним фактом матеріали внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 301 КК України. Під час вивчення заяви правоохоронці з’ясували, що в мережі Інтернет на двох сайтах невстановлена особа дійсно розмістила фотографії Інни еротичного характеру.

Взялися до справи і фахівці відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в Рівненській області, які за дорученням слідчого провели ряд оперативно-розшукових заходів. Результат не забарився. 20 травня був проведений обшук згідно ухвали Рівненського міського суду за місцем проживання 32–річного Михайла, під час якого були вилучені два системні блоки, два ноутбуки, фотоапарат, флеш-носії інформації та пристрій схожий на револьвер. Розміщена інформація на них не на користь фотографа еротики.

Переглядів: 3081
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту