У Рівному ОСББ Мельника, 6 цьогоріч відмовилося від участі в муніципальній програмі

У Рівному ОСББ Мельника, 6 цьогоріч відмовилося від участі в муніципальній програмі

Проводити ремонт в будинку за рахунок співфінансування з муніципальною програмою дуже вигідно. Це в один голос стверджують усі голови ОСББ Рівного. Проте, не зважаючи на очевидні переваги, далеко не кожне з 70 існуючих об’єднань цього року взяло участь у програмі. 

За 23 роки в багатоповерхівці за адресою Мельника, 6 усі водопровідні труби зносились і потребували заміни. Тому минулоріч в ОСББ вирішили взяти участь у Муніципальній програмі сталого розвитку, де за рахунок співфінансування міського бюджету та коштів громади  відремонтували труби для гарячої і холодної води, теплопостачання та водовідведення. Проте, через проблеми з фінансуванням міської частки, ремонтні роботи опинились майже на межі зриву.

Анатолій Овчинніков, голова ОСББ Мельника, 6:

- Не надходження коштів з бюджету призвело до того, що будинок був практично не готовий. Адже генпідрядник не освоював кошти,  які не надійшли з бюджету. Але нам дуже допоміг міський голова. Хомко запросив генпідрядника, мене і під свою відповідальність переконав генпідрядника виконати роботу. Бо ми самі зверталися навіть до Кабміну, але вирішив наше питання міський голова.

І хоча в ОСББ вже мають проект наступних ремонтних робіт, проте, цьогоріч від участі в муніципальній програмі вирішили відмовитись.

Анатолій Овчинніков, голова ОСББ Мельника, 6:

- В  цьому році не доцільно брати участь. Адже якщо за минулий рік бюджет ще не розрахувався з генпідрядником в повному обсязі,  то я думаю, що цьогоріч буде ще складніше. Тим паче, ми хочемо взяти дуже дороговартісну програму -  це утеплення будинку.

Готуються утеплювати будинок в ОСББ вже  на наступний рік.  За словами голови об’єднання, після робіт з енергозбереження  люди сплачуватимуть на 30% менше за теплопостачання.  За попередніми підрахунками, утеплення фасадів і заміна вікон у під’їздах обійдеться приблизно в 1 мільйон гривень. 

Переглядів: 1245
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту