У Рівному на Пагорбі Слави, не зважаючи на мораторій, продовжують будувати

У Рівному на Пагорбі Слави, не зважаючи на мораторій, продовжують будувати

Будівництво на Пагорбі Слави не зважаючи на мораторій таки продовжується. Цей факт сьогодні зафіксували громадські активісти. Вони помітили, що на території майданчика працювали не лише люди, але й відповідна техніка. 

Зафіксувати факт вже незаконного продовження будівельних робіт громадські активісти викликали наряд міліції. Ті ж в свою чергу опитали будівельників та занотували  номера техніки, яка працювала на майданчику.

Зураб Кантарія, громадський активіст:

- Громадські активісти вирішили трохи допомогти розібрати ці конструкції. Передню частину паркана ми вже майже повністю розібрали. Частину його ми вивезли під прокуратуру, а другу частину ми відвеземо до міліції.

Таким чином громадські активісти, поклавши частини металевого паркану під стінами обласної прокуратури та міліції, вирішили нагадати правоохоронцям, що саме вони мають завершити історію зі скандальним будівництвом на Пагорбі Слави на користь громади міста. Активісти планують також влаштувати суботник, аби повністю прибрати цю територію від залишків будівельних матеріалів.

Переглядів: 1211
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту