Погроз перевізників не вийти на маршрути міський голова Рівного не боїться

Погроз перевізників не вийти на маршрути міський голова Рівного  не боїться

Погроз перевізників не вийти на маршрути очільник Рівного Володимир Хомко  не боїться. Каже, що у рукаві міста є козирна карта впливу.  Втім яка - не зізнається. 

Нагадаємо, 13 травня Рівненський міськвиконком не підтримав  вимогу підприємців збільшити тариф на проїзд у маршрутках. Вартість квитка так і залишили на рівні 2 гривень і 50 копійок. Хоча перевізники вимагали  3,50, проте, погоджувалися зупинитися і на сумі в 3 гривні.  Не отримавши дозвіл, останні вдалися до погроз припинити пасажирські перевезення. Та поки ускладнення транспортної ситуації у Рівному не спостерігається, а якщо проблеми виникнуть, міський голова знає, що робити. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Є  деякі моменти, які я можу обговорити, але нехай це залишиться як мій резервний хід. На деякі речі я завжди маю вплив. Я розумію перевізників, але поки що я не впевнений, що в них так все погано. Хай мені доведуть, що вони дійсно на межі. Я поки цього не відчуваю. Я подивлюся, що буде в Тернополі, в Луцьку. Ми орієнтуємося на 4 міста – Житомир, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк. У нас немає ніяких причин, аби було гірше. Тому я не можу зрозуміти, чому в Хмельницькому 2,5, а в нас буде 3 чи 3,5.

Переглядів: 1589
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту