Тривалість життя в Україні знижується на 10-15 років саме за рахунок захворюваності на гіпертонію

Тривалість життя в Україні знижується на 10-15 років саме за рахунок захворюваності на гіпертонію

Тривалість життя в Україні знижується на 10-15 років саме за рахунок захворюваності на гіпертонію. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Нині в Україні зареєстровано понад 26,5 мільйона хвороб системи кровообігу, з яких хворих на гіпертонію понад 12 мільйонів, на ішемічну хворобу серця – понад 9 мільйонів, на стенокардію –  понад 3 мільйони.

Найуразливішою із вказаних захворювань є саме артеріальна гіпертензія, оскільки має найбільшу кількість ускладнень. Бо у таких хворих в понад 50-ти тисячах випадків зареєстровано гострий та повторний інфаркт міокарда, а у 111 953 випадках – інсульти.

Аби уникнути цієї масової та підступної хвороби варто вести здоровий  спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок, дотримуватися дієти зі зменшенням споживання солі, дозувати фізичну активність та, в ідеалі, споживати органічну їжу. В такому разі в українців є можливість уникнути ускладнень від гіпертонічної хвороби на 30%, а у тих, хто вже приймає ліки – ще на 28%.

Довідково: понад 1,5 мільярди людей у всьому світі страждають цим підступним захворюванням. За даними статистики, понад 45 відсотків хворих людей не знають, що вони мають завищені показники артеріального тиску.

Переглядів: 816
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту