За незаконний видобуток бурштину судитимуть інспектора ДПС Волині

За незаконний видобуток бурштину судитимуть інспектора ДПС Волині

Прокуратурою області затверджено обвинувальний акт та скеровано до суду матеріали кримінального провадження щодо інспектора дорожньо-патрульної служби ДАІ УМВС України у Волинській області. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що правоохоронець за попередньою змовою ще з чотирма громадянами незаконно видобував на Маневиччині бурштин-сирець, який є корисною копалиною загальнодержавного значення.

До слова, прокуратурою Маневицького району підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні щодо трьох мешканців Рівненщини, які теж займалися незаконним видобутком бурштину.

Трьох безробітних молодиків, затриманих на Маневиччині зі знаряддями злочинного промислу, визнано винними у незаконному видобутку корисних копалин та призначено їм покарання у виді штрафу в сумі 6 800 гривень кожному.

Додатково: статтею 240 Кримінального кодексу України за порушення правил охорони або використання надр залежно від тяжкості наслідків вчиненого передбачено покарання від штрафу в розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до восьми років позбавлення волі з конфіскацією незаконно добутого та знарядь видобування.

Переглядів: 1091
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту