+380673870816 +380673870816

Письменник Василь Басараба презентував студентам МЕГУ "Страшний суд"

Письменник Василь Басараба презентував у Рівному "Страшний суд". Про ідею створення свого роману та актуальну нині проблему насаджування ідеологій, він розповів студентам Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука під час зустрічі з майбутніми акулами пера в прес-центрі університету. 

Третьокурсниця факультету журналістики МЕГУ Наталія дізнавшись, що до них на зустріч завітає відомий письменник Василь Басараба з презентацією своєї книги "Страшний суд" відразу почала шукати рецензії до роману. За словами студентки, вона завжди рада приїзду відомих письменників, адже може особисто з ними поспілкуватись.

Наталія Міщук, студентка факультету журналістики МЕГУ:

- Наш університет завжди відвідують цікаві люди, зокрема письменники. Постійно тут відбуваються цікаві події, конференції. На мій погляд, це  правильно, адже нам постійно потрібно розвиватись на комунікабельному рівні, дізнаватись про літературні новинки. Особисто я, люблю читати літературу сучасних українських письменників. Адже вони  зображують доволі нестандартно події, які зараз відбуваються у світі. 

Виходець з Рівненщини Василь Басараба літературний шлях розпочинав з поезії. Нині ж за свої прозові твори вже був нагороджений дипломом конкурсу "Коронація слова". Студентам МЕГУ він презентував свій роман, який вийшов минулоріч. За словами автора, хоча він і відтворює історичні події, проте, його книга про життя звичайних людей в умовах ідеологічної боротьби.

Василь Басараба, письменник:

- Тут не політика показана. Тут просто зображено як різні суспільні катаклізми відображаються у душах людей, переходять через долі людські, через долю народу.

За рік часу роман "Страшний суд" став доволі популярний. Адже в ньому через історичне минуле можна прослідкувати сьогодення нашої держави.

Віктор Мазаний, доцент факультету журналістики МЕГУ:

- Вселенський відомий факт гГолодомору, відомий факт участі УПА в боротьбі за незалежність, моральні цінності, які переживає пострадянське суспільство у різних зламах. Ще один аргумент до такої читабельності і популярності - це саме художнє письмо. 

Описані в романі події війни та Голодомору автор не зміг назвати інакше, як страшний суд, що і стало однойменною назвою книги. На його думку, молоде покоління сьогодні має навчитись не лише цінувати, але й з усіх сил берегти мир в нашій державі. 

Схожі статті