На потреби дітей-сиріт волинські благодійники пожертвували понад 120 тисяч гривень

На потреби дітей-сиріт волинські благодійники пожертвували понад 120 тисяч гривень

На потреби дітей-сиріт волинські благодійники пожертвували понад 120 тисяч гривень. На засіданні Волинської Ради Церков підбито підсумки цьогорічного дев’ятого  Різдвяного благодійного телемарафону "Бог багатий милосердям", мета якого – допомогти дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, іншим малозабезпеченим верствам. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.

У рамках благодійного різдвяного телемарафону в приміщенні  Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка зібрано  7 тисяч 898 гривень; у скриньках, що були розміщені у супермаркетах, - понад 2 тисячі 655 гривень. Окрім того, кошти перерахували 166 організацій, підприємств та мешканців Волинської області.

На ці гроші Волинська Рада Церков придбала побутову техніку, яку передала малозабезпеченим верствам населення та окремим організаціям. 

Різдвяний благодійний телемарафон "Бог багатий милосердям" щорічно розпочинається з трансляції  на Волинському телебаченні та упродовж дня триває у приміщенні  Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка. Участь у проекті постійно беруть 8 релігійних організацій Волині, які входять у склад Волинської Ради Церков. Два останні роки телемарафон транслювався в он-лайн режимі на 94 країни світу. Усього за роки проведення марафону пожертвувано майже 1,3 мільйона гривень, а допомогу отримали близько 1000 осіб та організацій.

Переглядів: 668
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту