Алкоголь рівнянам не продаватимуть з 22 вечора і аж до 10 ранку

Алкоголь рівнянам не продаватимуть з 22 вечора і аж до 10 ранку

Алкоголь у Рівному не продаватимуть  з 22 години вечора і аж до десятої ранку. Таке рішення прийняли сьогодні на міськвиконкомі. Поки  це рекомендація. Згодом питання розглянуть на сесії.   

Члени міськвиконкому  змінили своє попереднє рішення не продавати спиртне з 20 вечора до 8 ранку на інше.  Тепер алкоголь стане недоступним для рівнян вже після 22 години і планували, що до 8 ранку, проте, вирішили продовжити до 10, адже побоюються, що бажаючих хильнути оковитої  або чогось слабоалкогольного навіть вдосвіта може знайтись чимало.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Я думаю, що нормальній людині аж ніяк не кортить о восьмій ранку купувати горілку.  Хоча, такі є. Якраз проти них ми й приймаємо такі рішення.

Поки це рішення  є лише рекомендацією для підприємців. Проте, кожен зможе моніторити чи виконують магазини і супермаркети такі побажання міськвиконкому.   

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Поки не буде рішення прийняте  остаточне, то будемо просити.  І коли сесія прийме рішення – це стане обов’язковим для виконання. Це все в наших руках.

Затверджуватимуть або корегуватимуть це рішення  міські обранці вже на наступній сесії Рівнеради. Поки ж рівнянам залишається лише звикати до сухого закону.

Переглядів: 948
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту