+380673870816 +380673870816

У Рівному пройшов Всеукраїнський чемпіонат з таеквондо імені академіка Степана Дем’янчука

Турнір пам’яті. У Рівному пройшов Всеукраїнський чемпіонат з таеквондо імені академіка Степана Дем’янчука. Участь у ньому взяли понад 100 учасників із різних куточків Західної України. За першість змагалися як і зовсім юні бійці, лише по шість років, так і більш дорослі та досвідчені спортсмени. 

Гострий розум, швидкість та сила. Саме такими якостями, на думку юних спортсменів Влада та Дениса,  потрібно володіти, аби досягти успіху в таеквондо. 

Влад Вишневський, учасник Всеукраїнського чемпіонату з таеквондо пам’яті академіка С. Дем’янчука:

- Я займаюся таеквондо вже два роки, мені це подобається. Почав займатися в шостому класі і вже бував на багатьох змаганнях. Отримав блакитний пояс, а це означає, що ти вже пройшов половину шляху таеквондо.

Проте, мріють хлопчаки про чорний пояс таеквондо. Аби пов’язати його на своє кімоно дванадцятирічному Денису залишилося зовсім трішки. 

Денис Троцюк, учасник Всеукраїнського чемпіонату з таеквондо пам’яті академіка С. Дем’янчука:

- Здам ще на темно-коричневий і все, буде чорний.

Загалом участь у всеукраїнських змаганнях з таеквондо взяло понад 150 спортсменів від 6-ти до 18-ти років. Географія учасників доволі широка. 

Руслан Глега, президент Рівненської обласної асоціації таеквондо:

- Присутні на змаганнях 5 регіонів Західної України і команда міста Київ представлена, десь 12 клубів Рівненської області.

Сьогодні Рівненська область серед лідерів із розвитку таеквондо, каже заслужений тренер України Олег Соловей.  Випереджає нас лише Івано-Франківськ. 

Олег Соловей, заслужений тренер України:

- Рівень спортсменів непоганий. Є декілька дуже яскравих бійців, які можуть претендувати на призові місця на всеукраїнському рівні.

Чемпіонат із таеквондо на всеукраїнському рівні у Рівному проходить вже вдруге, втім ймовірно на наступний рік він вже перетне кордон і змінить  статус. Принаймні цього хочуть у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука. Адже саме ім’я засновника цього вишу і носять змагання. 

Лідія Завадська, декан факультету ЗФКС МЕГУ:

- Дуже приємно, що цей турнір присвячений Степану Якимовичу Дем’янчуку. Адже саме завдяки йому існує факультет ЗФКС, який започаткував підготовку фахівців фізичного виховання і спорту, на Рівненщині до цього таких фахівців не готували. 

Віталій Дем’янчук, проректор МЕГУ:

- Степан Якимович дуже любив спорт, підтримував його. І до нас звернулася Федерація кікбоксингу проводити отакі змагання. Це вже є другі змагання і я думаю, що вони будуть проходити постійно. Думаємо, що наступні змагання вже будуть міжнародними, бо будуть команди із інших країн. Ми думаємо залучити до співпраці Польщу, Угорщину.

Загалом цьогоріч для рівненських спортсменів змагання пройшли доволі успішно. Наші бійці вибороли чимало нагород.

Схожі статті