+380673870816 +380673870816

Своє 10-річчя кафедра географії та туризму МЕГУ відсвяткувала всеукраїнською науково-практичною конференцією

Своє десятиріччя кафедра географії та туризму МЕГУ відсвяткувала Всеукраїнською науково-практичною конференцією "Географія Рівненщини та суміжних областей". 

Вивченню географії Рівненщини сучасна наука приділяє чимало уваги. Цій темі була присвячена і  всеукраїнська науково-практична конференція, що зібрала навколо себе вчених та  науковців з різних куточків України.

Андрій Романів, декан природничо-географічного факультету МЕГУ:

- Загалом представили свої публікації і матеріали 80 осіб з 12 наукових установ України. Це і з Вінниці, Львова, Києва. На жаль, не змогли до нас приїхати делегати з Білорусі, адже враховуючи сьогоднішню ситуацію в Україні, зараз  і студентам,  і викладачам для в’їзду в Україну потрібні окремі дозволи 

Професор з Вінниччини для участі в конференції підготував відразу дві доповіді, одна з яких стосується географії нашого краю. Як розповідає Григорій Денисик, на півдні Рівненщини пролягає унікальний ландшафтний рубіж. 

Григорій Денисик, завідувач кафедри географії Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського:

- Поділяється Східна Європа якраз тут, на півдні Рівненщини. Вона  поділяється на північно-лісову, південно-лісо-степову, та степову частини. Цей головний ландшафтний рубіж має унікальну структуру. І ось при розвитку господарства потрібно враховувати ось цю особливість.

Всеукраїнська конференція триватиме два дні,  адже після пленарних та сесійних засідань господарі заходу підготували для гостей екскурсійну програму мальовничими куточками Рівненщини.  А усі наукові публікації, озвучені на конференції, в МЕГУ узагальнять в один збірник, який згодом розповсюдять основними бібліотеками України.

 

Схожі статті