Правоохоронці на Рівненщині викрили злочинну групу, яка збувала особливо небезпечні наркотики

Правоохоронці на Рівненщині викрили злочинну групу, яка збувала особливо небезпечні наркотики

Працівники спецпідрозділу БОЗ УМВС спільно зі співробітниками ВБНОН УМВС України в Рівненській області, в ході досудового розслідування задокументували групу з ознаками організованості в складі трьох осіб, яка зберігала та збувала солому маку. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Рівненській області.

Міліціонери встановили, що з квітня до листопада минулого року в Гощанському районі 38-річний місцевий житель з метою отримання незаконних доходів на постійній основі організував та очолив стійке об'єднання, до якого залучив ще двох жителів вказаного району. За період злочинної діяльності зловмисники збули макової соломи, що є особливо небезпечним наркотичним засобом, загальною масою близько 1300 грамів.

Організатор та керівник злочинної групи розробив єдиний план діяльності, відповідно до якого розподілив функції, спрямовані на досягнення спільної злочинної мети. Члени угруповання на території Рівненської області підшуковували та пропонували наркозалежним особам придбати макову солому.

Працівники міліції провели чотири оперативні закупівлі наркотиків загальною вагою близько одного кілограма. Членів угруповання затримали безпосередньо після передачі грошових коштів організатору. За даним фактом відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 307, частиною 1 статті 306 та статтею 263 Кримінального кодексу України.

При проведенні обшуку за місцем проживання одного із членів групи працівники міліції вилучили солому маку загальною вагою близько 400 грамів, а при проведенні обшуку в автомобілі, який належить організатору, вилучено гроші в сумі 5 400 гривень.

Переглядів: 1128
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту