На Волині громадяни добровільно здали 14 одиниць вогнепальної зброї

На Волині громадяни добровільно здали 14 одиниць вогнепальної зброї

Окрім того, у підрозділ дозвільної системи принесли 11 спецзасобів та більше 3000 різних боєприпасів до вогнепальної зброї. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Волинській області.

З ініціативи МВС України з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, профілактики злочинів із їх використанням органи внутрішніх справ із 3 по 21 березня проводять акцію щодо добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, у тому числі незаконно вилучених у правоохоронних органах.

За цей період до органів внутрішніх справ Волині здано 14 одиниць вогнепальної зброї та 11 спецзасобів. Таким чином громадяни добровільно принесли автомат "АКМС-ОП", короткоствольний нарізний пістолет, 4 одиниці нарізної мисливської зброї, 8 одиниць мисливської гладкоствольної зброї, 9 газових пістолетів і револьверів, 2 пристрої травматичної дії та більше 3000 різних боєприпасів до вогнепальної зброї.

До 21 березня ця зброя має бути повернута, в іншому випадку правоохоронці вилучатимуть її у законному порядку із відкриттям кримінальних проваджень. Наголошую: викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем караються позбавленням волі на строк до 15-ти років. 

Окрім того, згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін до п’яти років.

Переглядів: 686
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту