Засідання люстраційного комітету переросло у скандал в кабінеті голови Рівненської облради

Засідання люстраційного комітету переросло у скандал в кабінеті голови Рівненської облради

Люстраційний комітет перейшов від теорії до практики. Під час засідання представники партії "Свобода" продемонстрували світлини Тетяни Стельмах, на яких дівчина агітує за "Партію регіонів". З цими фото вони пішли до кабінету голови Рівненської облради Михайла Кириллова вимагати пояснень, адже за словами "свободівців", саме пані Тетяна є помічницею голови облради. 

Допоки члени Люстраційного комітету визначаються з його складом та доцільністю перевірки учасників, представники "Свободи"  вирішили самі провести люстрацію. На засідання вони принесли фото дівчини, яка  агітує за "Партію регіонів" та запевнили, що нині вона працює в команді голови облради Михайла Кириллова.

Микола Вараницький, член ВО "Свобода":

- Оце секретар нашого голови ради Кириллова. Ось це "Партія регіонів".  Ось звідки коріння росте. Ви що не розумієте?

Дізнатись  хто є хто, "свободівці" вирушили до кабінету Михайла Кириллова.

Олексій Бучинський, депутат Рівненської облради, фракція ВО "Свобода":

- Шановне товариство, ось дивіться, працює людина помічником голови облради, яка агітувала за Януковича. Ось докази. Вимагаємо негайно пояснень, що відбувається.

Про себе та  походження цих фото розповіла і сама Тетяна.

Тетяна Стельмах:

- Стельмах Тетяна Петрівна, комендант наметового містечка, була 4 місяці на Майдані. Стояла з громадськістю, їздили в міліцію забирати людей. Я відправляла людей, збирала ліки. Щодо цих фото, я в 2010 році вийшла з "Партії регіонів". Я була там з 2009 по 2010 рік.

Проте, відповідь дівчини, вочевидь, не задовольнила Олексія Бучинського.

Олексій Бучинський, депутат Рівненської облради, фракція ВО "Свобода":

- Виставте її зараз, що вона тут робить? І Кириллова заберіть звідси, виведіть його звідси.

А ось, схоже,  із цих слів Тетяни стає зрозуміло, що представники "Свободи" під час виборів самі не нехтували її допомогою. 

Люфт:

- А  чого ви, не питали в мене, що це таке, коли вам треба було на виборах допомагати?

- Не переводь на це, ми не знали.

- Та що ви говорите!? Ви не знали?

- Ні, не знали. Треба було прийти на Люстраційний комітет.

Дізнавшись про партійне минуле Тетяни Стельмах, представники "Свободи" висунули вимогу не лише її звільнення, але й звільнення Михайла Кирилллова.  Сам голова облради подібні дії з боку "Свободи" називає відображенням процесу зміни керівників в області.

Михайло Кириллов, голова Рівненської облради:

- Я сьогодні як і раніше, коли був на майдані, говорив за зміну системи влади, а не зміну тих чи інших облич на певних посадах. Сьогодні ж змінюються обличчя голови адміністрації, голів райрад. Тому через те, це певне і відбувається.

Звільняти ж Тетяну Стельмах голова облради відмовився, адже офіційно вона не є в його штаті. А ось чи потрібно відсторонювати дівчину від громадської діяльності за те, що 4 роки тому вона була в "Партії регіонів", - висновки у зв’язку з відсутністю відповідного законодавства  наразі кожному слід робити самостійно.

Переглядів: 4722
Коментарі
22:40 22.08.2015
АНЯ
ЛЮСТРАЦІЯ КИРИЛЛОВА І ОЛЬХОВИКА.РОР ПРИЗНАЧИЛА ЗАВ ПМПК НЕКОМПЕТЕНТНУ ЛЮДИНУ СУСІДКУ ОЛЬХОВИКА.ПОВНИЙ ЗАВАЛ;ХАМСТВО КОНСУЛЬТАНТІВ;ФІКТИВНІ ВИТЯГИ;ЗАПІЗНЕННЯ В РАЙОНИ НА ЗАСІДАННЯ;ПРОГУЛЯНКИ В РОБОЧИЙ ЧАС;ПЕРЕВИЩЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ.ЧЕКАЄМО ЗВІТУ ШАГАЙ НА КОМІСІІ ОБЛРАДИ !
23:01 04.08.2015
Гайдамака
Привели на своїх горбах до влади жидів з грузиняками, та ще таких курвів, як ця таня та парасюки- част кричати "Слава нації!"
Праві поляки, на жаль- бидло.А козаків не лишилося, сама пародія
16:02 02.05.2014
степан
ото вже танька
13:41 21.03.2014
Подруга-знайома
Працювала з Тетяною певний період часу і хочу сказати, що не дарма в неї такі прозьвиська. Вона за 100 доларів чи дорогий подарунок не тільки дітей кине, які доречі від різних чоловіків і Олегу- її чоловіку потрібно ще памятник поставити, що не лише свою доньку, а і від іншого чоловіка виховує. Це ще золотий чоловік! А регіонали її просто викинули прямим образом тому що побачили що вона за людина. Берташ...Завжди мала по три любовніка, як не більше і то причому і Дубно - пан Микола, в його стільки грошей висмоктала...Київ- Олексій, також лишня копійка не буває... Рівне - а тут і не перечислити...Потім пішла робити і працювати до Хахльова, потім до Чугуннікова, а тепер Кирилов.... Скажу вам одне, і цього кине коли не буде грошей... Хто працював з нею, знає кого пригрівав в себе на шиї. Вона там де є багаті мужики, і нащо їй сімя, діти, чоловік. Погано її ще знає Кирилов. Час все покаже!
12:59 20.03.2014
Айвенго
Да знаем також цю Таню.В неи тесть також дуже любить партию Януковича.В тестя навіть подпольна клічка Янукович.А ось жінка тестя була раніше депутатом обл.ради.Наперно Таню вона і всунула. Добавлю що СЕЛЬМАХИ всі,такі підлабузники,і хітрожопі.Також розказують про те що вона кинула чоловіка з 2 дітьми.Так це правда,але чоловік її трохи наркоманчик,і сама Таня також не брезгувала,покурить і дещо більше...
10:30 20.03.2014
ТТТ
Так це ж всім відома "роскладушка" Берташа і не тільки. Вона, як змія, яка постійно змінює свою шкуру. Знаємо її дуже добре.Хай вертається в Київ.Хай краще за своїх дітей переймається, а не за те,щоб зубами триматися біля "корита".Хай скаже, хто їй з високопосадовців винаймав окрему квартиру в якій вона жила, а 2 дітей кинула на чоловіка."Революціонерка" хренова. Мітлою її з усіх установ.Багато що знаємо про неї.
09:49 20.03.2014
Петро
Люди стояли не за Свободу і не за політичних ЛЯРВ Тетяна добре відома всім членам ПР, да доречи вона не вийшла її офіційно скоротили а не офіційно викинули тому що навіть тав вона не вписалася з своїми амбіціями. Свободу тут підтримую !!!!
22:17 19.03.2014
Сашко
Ті люди, які приходили до Кириллова за поясненнями по Тетяні Стельмах багато що не знають. Наприклад те, що в Партії регіонів вона була до 2011 року. Якраз до того часу поки її звільнили з "гарячої лінії" Берташа. Прізвисько у неї було в ОДА "Таня 100 долларів". Саме стільки вона вимагала за позачергову аудієнцію з Василем Михайловичем. Причому сам Берташ про це не знав)). Навіть "биті" регіонали були в шоці від діянь Тані. Також відповідала за "рішуньки" з податковою. Короче, запитайте у любого чиновника адміністрації - вони Танічку памятають ))
А в штабі Партії регіонів вона була не просто активісткою, а керівником виборчого штабу. Про це знають як в ПР так і в опозиції, тільки чомусь всім відшибло память...
17:19 19.03.2014
Григорій
Замість того, щоб об"єднуватись в зусиллях, ви починаєте товктися і звинувачувати один одного. Як в країні тоді можна навести лад?
17:13 19.03.2014
рівнянка
Свобода вже геть обнагліла...Люди не за їх узурпацію влади стояли на Майдані. Попустіться трохи
22:30 18.03.2014
Ценко
Вон хитрожопу
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту