Енергоблок №2 Рівненської АЕС готовий до пуску після ремонту

Енергоблок №2 Рівненської АЕС готовий до пуску після ремонту

Енергоблок №2 Рівненської АЕС готовий до пуску після проведення планово-попереджувального ремонту. Про це повідомила прес-служба РАЕС.

На енергоблоці №2 ремонт був проведений якісно. Усі заплановані заходи по Комплексній зведеній програмі підвищення безпеки виконані. Тож, вважаю, до наступного планово-попереджувального ремонту блок може абсолютно безпечно працювати.

Сьогодні суттєво модернізовані перший і другий енергоблоки Рівненської АЕС, які після продовження ресурсу на двадцять років, по суті, є флагманами атомної енергетики України. Доволі молодим є і енергоблок №4, на якому ще у 2008 році були виконані заходи з підвищення безпеки. Тому основна увага зараз до енергоблоку №3, проектний термін експлуатації якого закінчується у 2016 році.

Уже розроблені плани-графіки виконання робіт з модернізації та реконструкції обладнання третього енергоблоку, і уже тепер потрібно активно розпочинати цю роботу. Також на РАЕС відбулася нарада щодо модернізації систем управління захисту реакторних установок блоків ВВЕР-1000. 

Переглядів: 813
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту